У рамках Угоди про співпрацю між відділенням НСПП в Хмельницькій області (далі-Відділення) та Хмельницькою обласною організацією профспілки працівників охорони здоров’я України, 15 липня 2020 року проведено робочу зустріч, під час якої, начальник відділення НСПП в Хмельницькій області Т.Бабич та голова Хмельницької обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я України В.Садома обговорили результати спільної роботи за І півріччя 2020 року.

робоча зустріч
Так, упродовж І півріччі 2020 року на території Хмельницької області у галузі охорони здоров’я зареєстровано 12 колективних трудових спори (конфлікти) та 14 конфліктних ситуацій. Спільними зусиллями сторін соціального діалогу у звітному періоді вдалося вирішити 11 колективних трудових спори (конфлікти) та врегулювати 13 конфліктних ситуацій на підприємствах галузі.

На даний час основна увага Відділення та Хмельницькою обласною організацією профспілки працівників охорони здоров’я України зосереджена на сприянні вирішенню колективного трудового спору (конфлікту) між найманими працівниками Новосинявської амбулаторії загальної практики сімейної медицини комунального некомерційного підприємства «Старосинявський центр первинної санітарно-медичної допомоги» с. Нова Синявка Старосинявського району Хмельницької області та адміністрацією комунального некомерційного підприємства «Старосинявський центр первинної санітарно-медичної допомоги» смт. Стара Синява Старосинявського району Хмельницької області.

Також, під час зустрічі розглянуто план спільних заходів на ІІ півріччя 2020 року.

С.Паюк, заступник начальника відділення НСПП в Хмельницькій області