Згідно плану роботи Хмельницької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України на ІІ півріччя 2018 року 26-27 вересня  відбувся семінар новообраних голів первинних профспілкових організацій на базі ПНКЦ “Побужжя».

Відкрив семінар голова Хмельницької обласної  організації Профспілки А.С. Яримюк,  який проінформував учасників семінару про дії  Профспілки в сучасних умовах та стан соціального партнерства як головного інструменту реалізації захисної функції профспілок та дії  Профспілки в сучасних умовах.

20180926_104117

Заступник   директора Департаменту освіти і науки ХОДА Дупляк Т.В ознайомила присутніх із  ключовими новаціями в освіті, впровадженням нової української школи.

В роботі семінару взяли участь головний  бухгалтер  обласної організації Профспілки Крук Т.П. та правовий інспектор праці обласної організації Профспілки Козубняк С.В. Було розглянуто питання організації  фінансової роботи в первинній профспілковій організації, правове  регулювання   діяльності навчальних закладів  в умовах освітньої реформи, громадський контроль за додержанням законодавства про працю. Для використання в практичній роботі учасники отримали методичні матеріали.

Директор НКЦ “Побужжя”, головний технічний інспектор праці ФП області ознайомив присутніх з діяльністю з охорони праці в закладах освіти.

IMAG2429

Викладачем кафедри психології Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії Чорною Н.В. був проведений тренінг з учасниками семінару

Учасники семінару відвідали місто Старокостянтинів, де ознайомились з роботою Старокостянтинівського міськкому Профспілки. В Старокостянтинівській ЗОШ №3 1-3ст. вони оглянули профспілкові кімнати, документацію, ознайомились з роботою первинної профспілкової організації.

IMAG2421

На думку голів профкомів, семінар досяг поставленої мети. Він містив усі елементи сучасного навчання: аналітичні дискусії, обговорення соціальної трансформації ролі профспілок, виявлення нових та удосконалення діючих напрямків профспілкової роботи.