Традиційно на весняних канікулах( 03-05.04) з ініціативи міськкому профспілки працівників освіти, управління освіти виконавчого комітету міської ради, відділу з питань фізичної культури та спорту проводилась міська Спартакіада працівників освіти, метою якої є популяризація фізичної культури, впровадження в освітянське середовище здорового способу життя, збереження і відновлення працездатності, підвищення трудової та творчої активності.

3 квітня 2018 року в спортивну залу Старокостянтинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 прибули на церемонію відкриття  16 команд, які об’єднали 150 учасників. Різнокольорова спортивна форма, оригінально оформлені таблички підкреслювали важливість даного заходу.

4

Змагання проводилися з чотирьох видів спорту: шахів, стрільби з пневматичної гвинтівки, настільного тенсу та волейболу. Протягом трьох днів учасники Спартакіади самовіддано змагалися в силі, швидкості, спритності та справності, демонструючи спортивну вдачу, силу волі та завзяття.  За словами самих учасників змагань окрім спортивних досягнень Спартакіада принесла їм яскраві враження і незабутні зустрічі, подарувала хвилини невимушеного спілкування, спортивного азарту і прекрасного відпочинку.

2

1

Призерами міської Спартакіади працівників освіти стали команди НВК «спеціалізована школа І ступеня, гімназія» ім героя України С.М.Бондарчука ( І місце), ДЮСШ (ІІ місце), загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 (ІІІ місце).

5

На урочистому закритті міської Спартакіади  голова міськкому профспілки Прокопчук С.Ф. та начальник управління освіти Пасічник А.П. вручили переможцям в індивідуальному та командному заліка грамоти та кубки

3

 

Голова міськкому профспілки   С. Прокопчук