З метою зміцнення здоров’я державних службовців, їх залучення до занять фізичною культурою та спортом, пропаганди здорового способу життя у Хмельницькому відбулося яскраве спортивне свято – Спартакіада серед державних службовців області.

Організатори Спартакіади – управління молоді та спорту облдержадміністрації, Міжрегіональне управління Нацдержслужби у Вінницькій, Житомирській та Хмельницькій областях, Хмельницька обласна організація профспілки працівників державних установ України.

Під час відкриття Спартакіади з вітальним словом до присутніх звернувся заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Юрій Бирка. Він побажав усім командам вдалих виступів та висловив надію, що держслужбовці Хмельниччини гідно представлять наш край у наступному етапі всеукраїнської Спартакіади, як це було у минулому році.

Незважаючи на примхи погоди, на спортивній арені в цей день вступили у боротьбу 29 команд держслужбовців, які прибули на змагання з районів та міст області, а також м.Хмельницького. Учасники змагалися у п’яти видах спорту: фут залу, волейболу, настільного тенісу, шашок та шахів.

У загальнокомандному заліку переможцями Спартакіади стали державні службовці Дунаєвецького району, друге місце виборола команда Кам’янець-Подільського району, третє місце – Красилівського; а серед обласних структурних підрозділів перше місце посіла команда управління Пенсійного фонду України у Хмельницькій області, друге – Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області, третє – Головного управління Державної казначейської служби у Хмельницькій області.

За підсумками проведених змагань буде сформована збірна команда, яка представлятиме у вересні 2017 року Хмельницьку область на Всеукраїнській Спартакіаді державних службовців.

20170617_165156