10 листопада 2016 року на базі Сатанівської об’єднаної територіальної громади відбувся виїзний семінар для керівників і спеціалістів членських та підвідомчих організацій Федерації профспілок Хмельницької області на тему «Діяльність профспілок та їх профорганізацій в умовах децентралізації влади, об’єднання та створення територіальних громад».
      Організаторами навчання виступили Федерація профспілок області та Підприємство «Навчально-культурний центр «Побужжя» ФП області». Участь у семінарі взяли представники 20 членських профспілкових організацій.
     Навчання відкрив голова Федерації профспілок області Харьковський Геннадій Петрович, який поінформував про стан створення територіальних громад в області, окреслив завдання профорганізацій щодо ефективної взаємодії з органами місцевого самоврядування, обстоювання прав працівників на належний рівень оплати і охорони праці шляхом врахування в бюджетах громад цільових коштів, участь профспілкових працівників у громадських інституціях.
       Голова селищної ради Собков Альберт Іванович розповів про діяльність об’єднаної територіальної громади в умовах децентралізації влади, зокрема презентував «Стратегічний план розвитку громади до 2020 року», зосередив увагу на розвитку туристичного потенціалу та інвестиційній привабливості регіону, питаннях реформування освіти, охорони здоров”я, закладів культури та необхідність тісної  співпраці з профспілковими організаціями області.
P1060362
        Учасники ознайомились з інфраструктурою громади та роботою оздоровчих закладів, які функціонують на території громади, – ДП «Санаторій «Збруч»» ПрАТ “Укрпрофоздоровниці”, ДП «Оздоровчий комплекс «Поділля»» Укравтодору.
         Своїм баченням розвитку санаторно-курортного лікування та оздоровлення працюючих поділилися досвідчений фахівець, головний лікар санаторію «Збруч» Кирилюк Микола Дмитрович, який очолює цей заклад 30 років (з часу його створення), голова профспілкової організації Дрогоруб Світлана Дмитрівна та головний лікар оздоровниці «Поділля» Наконечний Теодор Степанович.
P1060437
P1060425
        Перебуваючи на території заповідника «Подільські Товтри», де розташовані санаторно-курортні заклади, учасники відвідали будівництво п’ятизіркового санаторію «Арден Палац» на 1200 місць, який розташований на 70 тис. м.кв., в тому числі 10 тис. м.кв. – лікувальна база. Об”єкт планується ввести в експлуатацію  2017 року. Презентували майбутню перлину не тільки Поділля, але й всієї України – директор ТОВ «Арден Палац» Калмиков Валерій Вікторович та головний лікар Цимбал Вадим Вікторович.
P1060380
P1060381
P1060386
P1060456
 
Олег Сковородніков,
директор Підприємства
«Навчально-культурний центр
«Побужжя» ФП області»