Протягом 11-13 грудня Навчально-методичний центр профспілок у м. Чернігові став майданчиком для панельних дискусій, презентацій, обміну досвідом та навчання молодих лідерів. Учасників з усіх куточків країни об’єднала спільна ініціатива Федерації Профспілок України, Молодіжної Ради ФПУ та Представництва Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні.

IMG_7148
Під час першої панельної дискусії “Державна молодіжна політика нової влади: погляд у завтрашній день” спікери дискутували щодо першого робочого місця та міграції молоді, загрози руйнації трудового законодавства та фінансування вищої, професійно-технічної освіти. Активну участь в обговоренні взяли заступник Федерації Профспілок України Олександр Шубін, Народний депутат України Олег Семінський, голова Федерації профспілкових організацій Чернігівської області Ігор Москаленко та голова Молодіжної Ради ФПУ Володимир Ворох.
В рамках Форуму було проведено декілька панельних дискусій щодо молодіжних проблем та шляхів їх вирішення в Україні, практики правового захисту членів профспілки. Учасники презентували та обговорили досвід діяльності молодіжних структур в профспілках. Цікавим було інтерактивне спілкування у форматі “живої бібліотеки”, де “книгами” були люди з цікавим професійним досвідом. Протягом невеликих тренінгових сесій молодь отримала знання та навички в питаннях проведення модернізації організацій, антикризового менеджменту, самомотивації, використання соціальних мереж.
Хмельниччину представляли – голова Молодіжної ради ФПО Світлана Ліщук, та член виконкому МР ФПО Беженарь Євген. Обоє прийняли активну участь у панельних дискусіїях щодо молодіжних проблем та шляхів їх вирішення в Україні, опрацьовували проблемні питання, та підняли широкий пласт проблем на лінії “молодь-держава-профспілка”:
Наприкінці заходу учасники Форуму схвалили Резолюцію та прийняли Звернення до Президента України (Офіс Президента України), Верховної Ради України щодо неприпустимості скасування основних трудових гарантій та руйнації системи соціального захисту в країні. Кожен учасник заходу отримав не лише пам’ятний сертифікат, але й новий досвід та компетенції.

Голова Молодіжної Ради Федерації профспілок області Світлана Ліщук.

IMG_6982
IMG_6595
IMG_6720
20191212_104545