16 грудня 2016 року в рамках реалізації дансько-українського навчального проекту «Посилення внеску профспілок у забезпечення гідної праці, захисту прав працівників та демократизацію в Україні» відбувся одноденний навчальний семінар з молодими профспілковими активістами галузі житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування Хмельницької області. Захід проходив на базі навчально-культурного центру «Побужжя» Федерації профспілок Хмельницької області. Модератором та тренером у семінарі-навчанні виступив голова молодіжної ради, член президії обкому профспілки, учасник І групи дансько-українського проекту Артем Лисюк. В навчанні також приймали участь голова обласної організації профспілки М.Шафінський та директор П НКЦ «Побужжя» Федерації профспілок області О.Сковородніков.

На початку навчання Артем Лисюк ознайомив присутніх з ходом реалізації дансько-українського проект, роздані друковані матеріали.

Далі було проведено тренінг на актуальну та важливу для профспілок тему «Мотивація профспілкового членства в сучасних умовах». В ході навчання учасники мали змогу обмінятись думками та досвідом як працюють їхні первинні профспілкові організації в плані мотивації членів профспілки. Кожен мав можливість висловитись, які його особисті мотиви бути членом профспілки.

Наступне питання порядку денного було «Ефективне командоутворення (teambuilding). Під час навчання учасники мали змогу об’днатися в команди та працювати на один загальний результат.

В тренінгах застосовувалось використання відео матеріалів, ділові ігри та спілкування учасників один з одним.

На завершення директор П НКЦ «Побужжя» О.Сковородніков розповів про профспілкове навчання та співпрацю профспілок  з різними міжнародними організаціями, а також висвітлив тему децентралізації в Україні.

В навчанні прийняли участь 22 представники членських організацій галузевої профспілки.