Підсумки роботи органів Пенсійного фонду Хмельниччини за 9 місяців 2016 року розглядались 27 жовиня на засіданні колегії при начальнику головного управління Пенсійного фонду України в області О. Заярнюк та за участю соціальних партнерів – членів колегії: голови Федерації професійних спілок Хмельницької області Г. Харьковського, начальника філії Хмельницького обласного управління ПАТ “Державний ощадний банк України” В. Машталера та т.в.о. директора Хмельницької дирекції УДППЗ “Укрпошта” О. Хавронюка.

     Як зазначила начальник головного управління, протягом звітного періоду робота пенсійних служб Хмельниччини була досить успішною. Підтвердженням цього є своєчасна та в повному обсязі виплата пенсій для 410,9 тис. пенсіонерів області, на яку спрямовано 5,9 млрд. пенсійних коштів. Проведена значна робота щодо наповнення бюджету Пенсійного фонду України, в результаті якої до пенсійної скарбниці надійшло 1,6 млрд. грн., з яких 1,5 млрд. грн. (96%) – це частка єдиного соціального внеску на пенсійне страхування. А завдяки скоординованій та цілеспрямованій роботі вдалось скоротити борги до початку року на 3,5 млн. грн. (на 9%).
     Відповідно до Стратегії модернізації та розвитку Пенсійного фонду України організовано роботу щодо захисту прав застрахованих осіб, детінізації заробітної плати та трудових відносин у сфері зайнятості. За звітний період до органів фіскальної служби передано інформацію щодо 2876 страхувальників, які порушили права 6959 застрахованих осіб, до Головного управління Держпраці – щодо 1267 страхувальників, які мінімізували доходи 8234 застрахованих осіб. Завдяки спільним діям у січні – вересні 2016 року легалізовано майже 3,5 тис. робочих місць, мобілізовано 6,4 млн. грн. єдиного внеску. Призначено 11 тис. пенсій, проведено 77,7 тис. поточних перерахунків пенсій. Середній розмір пенсії в області зріс на 3,5% (52,60 грн.) у порівнянні до аналогічного періоду минулого року і станом на 1 жовтня склав 1563,75 грн.
Також, на засіданні було підписано угоду про співпрацю між Федрацією профспілок Хмельницької області та Головним управління ПФУ в Хмельницькій області.