18.12.2018 року відбувся черговий VІІІ пленум Хмельницької обласної організації  Профспілки працівників освіти і науки   на якому було розглянуто питання про стан виконання зобов’язань сторонами соціального діалогу за обласною угодою між Департаментом освіти і науки Хмельницької ОДА та Хмельницької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України на 2017 – 2020 роки та внесення до неї змін. З доповіддю виступив голова Хмельницького обкому  Профспілки Яримюк А.С..

1

В обговоренні прийняли участь голова Чемеровецького  райкому Профспілки Мельничук В.М., голова Старокостянтинівського  райкому Профспілки Ниник А.О., голова профкому студентів ХГПА Сівак Н.А., голова Волочиського райкому Профспілки Скакун Л.Д..

Того ж дня відбулося чергове засідання президії Хмельницької обласної організації  Профспілки працівників освіти і науки,   на якій було розглянуто питання  про створення належних і безпечних умов праці та життєдіяльності учасників навчально-виховного процесу Чемеровецького району та роль профспілкової організації в забезпеченні контролю за дотриманням Закону України «Про охорону праці» (голова Мельничук В.М.).

На засіданні президії також був затверджений план основних заходів обкому Профспілки на перше півріччя 2019 року, були розглянуті поточні питання діяльності Хмельницької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України.

2

Вів засідання пленуму та президії голова обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України Анатолій Яримюк.