16 березня завершилася 8 конференція Федерації профспілок Хмельницької області. Її Голова, Геннадій Петрович Харьковський, прозвітував про надзвичайно складну роботу щодо соціально-економічного захисту спілчан протягом останніх п’яти років, в умовах війни, пандемії… Вистояли!

Але сьогодні життя диктує нові умови, методи, підходи, засоби профспілкової роботи і, головне, потребує нової генерації профлідерів, передусім – молоді. Про це та інше відверто говорив Геннадій Харьковський. 26 років на посаді Голови ФП області і ще більше – взагалі на профспілковій ниві. Є чим пишатися, чимало було здобутків і подолано труднощів, можливо, вистачало й прорахунків. Безумовно: не помиляється тільки той, хто нічого не робить… 

Він подякував усім за багаторічну підтримку і співпрацю усім присутнім – делегатам, профлідерам, представникам влади, соціальним партнерам, працівникам апарату ФП області, профактиву та ін. А всі присутні – тепло подякували Геннадію Петровичу за плідну, високопрофесійну роботу, захист соціально-економічних прав та інтересів членів профспілок і побажали, щоб не забував про Федерацію – ділився своїм багатющим досвідом, допомагав порадою… 

Новим Головою ФП області одноголосно обрано директора Навчально-культурного-центру «Побужжя» ФП області, голову обласної організації профспілки працівників будівництва і промбудматеріалів України Сковороднікова Олега Васильовича.

Досьє. Народився 6 січня 1979 р, м.Хмельницький, освіта вища (Технологічний університет Поділля, Хмельницький університет управління і права). У профспілках – понад 15 років.