З  26 по 30 вересня у м.Ужгород відбулася ХІХ Всеукраїнська спартакіада серед збірних команд державних службовців. Спортсмени з 22 команд брали участь у змаганнях з таких видів спорту, як волейбол, настільний теніс, футзал, шахи, шашки.

Переможцями повернулися з Всеукраїнської спартакіади члени збірної команди державних службовців Хмельницької області, зайнявши перше загальнокомандне місце. Незмінним капітаном команди залишається Василь Климчук, заступник керівника апарату, начальник організаційного відділу  Хмельницької обласної адміністрації.

Клімчук

«Іменинниками», звичайно були наші волейболісти, які посіли найвищу сходинку в турнірній таблиці.

Збірна з волейболу

Порадували своїми досягненнями  і решта учасників збірної команди області: друге командне місце з шахів, третє – з футзалу  та шашок, сьоме – з настільного тенісу.

друге командне шахи

збірна команда з футзалу

Збірна команда шашки

В індивідуальному заліку відзначилися Ірина Кемінь, провідний спеціаліст-економіст Головного управління статистики у Хмельницькій області, і Володимир Рибчинський, заступник начальника управління агропромислового розвитку Новоушицької  РДА, які зайняли відповідно третє і четверте у змаганнях з шашок; Людмила Гордова, головний спеціаліст регіонального відділення Фонду держмайна України по Хмельницькій області, і Олександр Пастущенко, головний спеціаліст Городоцького об’єднаного управління Пенсійного фонду України, які посіли відповідно четверте і п’яте місце у змаганнях з шахів;  Галина Коханюк, головний спеціаліст Головного управління Державної казначейської служби України у Хмельницькій області, яка зайняла шосте місце з настільного тенісу, та інші.

Вся збірна команда

 

Надія Лисик,

голова Хмельницької обласної організації профспілки працівників державних установ України,  член мандатної комісії спартакіади