Відповідно до Закону України «Про соціальний діалог в Україні» від 23.12.2010 р. № 2862-VI і Порядку оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб’єктів сторін профспілок та організацій роботодавців, затвердженого наказом НСПП від 21.07.2011 р. №73, Комісією відділення НСПП в Хмельницькій області
(далі – Відділення) здійснено оцінку відповідності критеріям репрезентативності Хмельницької обласної організації профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості та побутового обслуговування населення України.

Так, за результатами попередньо проведеного Комісією аналізу та вивчення поданих до Відділення документів, Хмельницьку обласну організацію профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості та побутового обслуговування населення України визнано такою, що підтвердила репрезентативність на територіальному рівні для участі у колективних переговорах з укладання територіальних угод та для  делегування представників до органів соціального діалогу.

Начальник Відділення Т. Бабич привітала голову згаданої профспілки М. Шафінського із підтвердженням репрезентативності та вручила такому свідоцтво про підтвердження репрезентативності.