Волейболісти «Новатора» несподівано для багатьох вболівальників займають лідируючі позиції в чемпіонатах України. Перша команда «Новатор» провела вже два тури в Суперлізі. Після підвищення у класі хмельничани зіграли проти срібного і бронзового призерів минулого сезону. Для будь-якого новачка це завжди серйозне випробовування. І волейболісти з Хмельницького «Новатора» його пройшли практично без втрат. Після поразки у стартовому матчі в Дніпрі, подоляни провели перший домашній матч у Суперлізі, який викликав чималий ажіотаж серед шанувальників волейболу. І всі вони прийшли, щоб стати свідками першої домашньої перемоги в найвищому дивізіоні, в якому «Новатор» здобув перемогу. Тепер здолали «Юридичну академію» з Харкова і вийшли на третє місце в турнірній таблиці.
Попереду лише незмінний чемпіон «Локомотив» і один із фаворитів сезону «Барком-Кажани». Саме проти останніх у Львові «Новатор» проведе свій наступний тур.
Розпочала чемпіонат і друга команда з Хмельницького. «Новатор-2-Прикордонник» приймав перший тур. До Хмельницького приїхали команди з Нетішина, Новоселиці (Чернівецька область) і Києва. В усіх хмельничани виграли з рахунком 3:0 і вийшли в лідери.
– Я задоволений успіхами наших спортсменів, – сказав інструктор профспілкового комітету на ДП «Новатор» Олександр Рак.

2

3

 

Валерій Марценюк