Хмельницькою обласною організацією профспілки працівників освіти та науки України проведено цілу низку заходів присвячених Дню працівників освіти.

Так, в обласній філармонії до професійного свята вшанували освітян. У просторій залі зібралися як молоді вчителі так і сивочолі ветерани педагогічної ниви з усіх куточків Хмельниччини. Теплі слова вдячності за невтомну плідну працю  висловили заступник голови обласної ради Неоніла Андрійчук, заступник голови ОДА Світлана Павлишина , директор Департаменту освіти і науки ОДА Олег Фасоля, заступник Голови ФПО на громадських засадах, голова обкому Профспілки працівників освіти і науки України Анатолій Яримюк.

Дошкілля (2)

До дня освіти

Велику групу освітян було відзначено грамотами і цінними подарунками.

Святкового настрою учасникам урочистостей додали виступи мистецьких колективів, викладачів та студентів гуманітарно-педагогічної академії.

Також, нещодавно у Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії відбулися святкові заходи з нагоди Всеукраїнського дня дошкілля. В актовій залі зібралися вихователі, методисти, завідувачі дошкільних навчальних закладів області.

За 97 років свого існування саме академія реалізовує своєрідну дорожню карту підготовки фахівців високого рівня для освітньої сфери, ключовими орієнтирами якої є доступність та якість, уміння навчатися впродовж життя, критично мислити, формувати нове креативне покоління українців у Новій українській школі та закладі дошкільної освіти.

Працівників дошкільної освіти області привітали голова облради Михайло Загородний, заступник голови ОДА Світлана Павлишина, директор Департаменту освіти і науки ОДА Олег Фасоля, голова обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України Анатолій Яримюк та інші.

Велика група працівників дошкілля – переможців обласних та Всеукраїнських оглядів, конкурсів, фестивалів удостоїлися грамот обкому Профспілки працівників освіти і науки.

Завершилися урочистості різнобарвною концертною програмою за участі вокально-танцювальних номерів студентів та викладачів Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії.

Дошкілля (1)

P.S.

День працівникі́в осві́ти  або День учителя — професійне свято працівників освіти України. Відзначається щорічно у першу неділю жовтня.

Свято вчителів почали відзначати в СРСР з 1965. Офіційно День вчителя був закріплений 1980 року Постановою Президії Верховної Ради Радянського Союзу «Про святкові і пам’ятні дати». В незалежній Україні День працівників освіти встановлено «…на підтримку ініціативи працівників освіти України…» згідно з Указом Президента України № 513/94 «Про День працівників освіти» від 11 вересня 1994 року.

За рішенням ЮНЕСКО Всесвітній день учителів з 1994 року відзначають 5 жовтня[1]. Відповідні зміни дати були прийняті і кількома пострадянськими країнами, зокрема в Росії, Азербайджані, Киргизстані, Вірменії. Натомість в Україні, Білорусі, Казахстані, Латвії цей день продовжують відзначати у першу неділю жовтня.