19 серпня 2019 року відбулася робоча зустріч в.о. начальника відділення НСПП в Хмельницькій області С. Паюк з головою Хмельницької обласної профспілкової організації працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості та побутового обслуговування населення України М. Шафинським, в ході якої обговорено шляхи поліпшення трудових відносин на підприємствах галузі задля запобігання виникненню конфліктних ситуацій та колективних трудових спорів (конфліктів).

IMG_1687

Під час зустрічі відмічено, що внаслідок спільних зусиль працівників обласної галузевої профспілки та фахівців відділення, стан соціально-трудових відносин на підприємствах житлово-комунального господарства області залишається стабільним. Цьому сприяла належна організація взаємодії сторін в питаннях запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів), яка, головним чином, була спрямована не лише до їх взаємного інформування, проведення спільних нарад, конференцій, «круглих столів» тощо, а на досягнення реального кінцевого результату – усунення дестабілізаційних чинників на підприємствах галузі шляхом внесення конкретних пропозицій (рекомендацій) роботодавцям, профспілкам, органам виконавчої влади та місцевого самоврядування.

В ході зустрічі була досягнута згода щодо укладання нової Угоди про взаємодію між відділенням НСПП в Хмельницькій області та Хмельницькою обласною профспілковою організацією працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості та побутового обслуговування населення України у зв’язку із закінченням терміну дії попередньої.

Метою Угоди є консолідація зусиль, спрямованих на реалізацію спільних заходів щодо запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів), сприяння їх своєчасному і справедливому вирішенню, поліпшенню стану соціально-трудових відносин на підприємствах галузі та забезпечення здійснення соціального діалогу, вироблення узгоджених пропозицій щодо розвитку соціально-економічних та трудових відносин в області.

За підсумками робочої наради намічено низку першочергових завдань та обговорено перспективи подальшої співпраці.