03.12.2019 року відбувся черговий Х пленум Хмельницької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки, на якому було розглянуто питання про підсумки проведення звітно-виборної компанії і скликання ХХ обласної звітно-виборної конференції Хмельницької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України. З інформацією виступив голова Хмельницького обкому Профспілки Анатолій Яримюк.

Того ж дня відбулося чергове засідання президії Хмельницької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки, на якій було розглянуто питання про створення належних і безпечних умов праці та життєдіяльності учасників навчально-виховного процесу міста Старокостянтинова та роль профспілкової організації в забезпеченні контролю за дотриманням Закону України «Про охорону праці» (голова Станіслава Прокопчук) та про стан ведення колдоговірної роботи в установах та закладах освіти Полонського району (голова Олена Бельська).
На засіданні президії також був затверджений план основних заходів обкому Профспілки на перше півріччя 2020 року, були розглянуті поточні питання діяльності Хмельницької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України.
Вів засідання пленуму та президії голова обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України Анатолій Яримюк.
Після президії відбулася нарада голів членських організацій, в якій прийняв участь заступник голови ЦК Профспілки Сергій Романюк. Він детально ознайомив присутніх із основними напрямками роботи Профспілки по захисту соціально-економічних інтересів членів Профспілки. Крім цього він прийняв участь у нагородженні найкращих профспілкових лідерів Почесними грамотами та профспілковими нагородами.
FEB835DC-7AAC-4DBF-A97B-623B956AE04E
74D9E585-5AAE-438D-B24E-E5BA06DCD484
6CB7C9C9-E191-4816-85FC-669D2C3FF859