Відповідно до Закону України «Про соціальний діалог в Україні» від 23.12.2010р. № 2862-VI і Порядку оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб’єктів сторін профспілок та організацій роботодавців, затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення від 21 липня 2011 року №73, до відділення Національної служби посередництва і примирення в Хмельницькій області (далі – Відділення) від Хмельницької обласної організації профспілки машинобудівників та приладобудівників України надійшла заява та документи  для здійснення оцінки відповідності критеріям репрезентативності.

12.01.2018 року проведено засідання комісії відділення Національної служби посередництва і примирення в Хмельницькій області з оцінки відповідності критеріям репрезентативності (далі-Комісія). За результатами засідання Комісії, дослідивши надані матеріали було прийнято рішення, відповідно до якого Хмельницька обласна організація профспілки машинобудівників та приладобудівників України визнана такою, що підтвердила  репрезентативність.

В урочистій дружній атмосфері начальник Відділення Т. Бабич голові Хмельницької обласної організації профспілки машинобудівників та приладобудівників України Ю. Ніколаєву вручила Свідоцтво про відповідність критеріям репрезентативності.