Відповідно до Закону України «Про соціальний діалог в Україні» від 23.12.2010 р. № 2862-VI і Порядку оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб’єктів сторін профспілок та організацій роботодавців, затвердженого наказом НСПП від 21.07.2011 р. №73, Комісією відділення НСПП в Хмельницькій області( далі (Відділення) здійснено оцінку відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності  Хмельницької обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я України.

За результатами проведеного Комісією аналізу та вивчення поданих до Відділення документів, Хмельницька обласна організація профспілки працівників охорони здоров’я України визнана такою, що підтвердила репрезентативність на територіальному рівні для участі у колективних переговорах з укладанням територіальних угод та для делегування представників до органів соціального діалогу.

Свідоцтво про репрезентативність Хмельницької обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я України  вручено начальником Відділення Т. Бабич в присутності працівників відділення НСПП в Хмельницькій області В.Садомі.