19 червня 2017 року, відповідно до ст. 7 Закону України «Про соціальний діалог в Україні» від 23.12.2010 року № 2862-VI, та п. 2.1.3 «Порядку оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності» відбулося засідання комісії Відділення НСПП в Хмельницькій області (далі – Комісія) з проведення оцінки відповідності критеріям репрезентативності Хмельницької обласної організації профспілки працівників лісового господарства.

За підсумками роботи Комісії, зазначену профспілкову організацію визнано репрезентативною.

З цієї нагоди, 19.06.2017 року в приміщенні Федерації профспілок Хмельницької області, в урочистій обстановці, начальник відділення Бабич Т.Л. вручила голові Хмельницької обласної організації профспілки працівників лісового господарства Лісовому В.М. Свідоцтво про визнання організації репрезентативною на територіальному рівні для участі у колективних переговорах з укладення територіальних угод та для делегування представників до органів соціального діалогу.

Під час зустрічі з головою Хмельницької обласної організації профспілки працівників лісового господарства обговорювалась подальша взаємодія у питаннях врегулювання дестабілізаційних чинників, які негативно впливають на стан соціально-трудових відносин, вирішення колективних трудових спорів для забезпечення соціальної стабільності в трудових колективах галузі лісового господарства.