Відповідно до Закону України «Про соціальний діалог в Україні» від 23.12.2010 р. № 2862-VI і Порядку оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб’єктів сторін профспілок та організацій роботодавців, затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення від 21 липня 2011 року №73, комісією відділення НСПП в Хмельницькій області (далі – Відділення) з проведення оцінки відповідності критеріям репрезентативності (далі-Комісія) здійснено оцінку відповідності критеріям репрезентативності Хмельницькій обласній організації профспілки працівників культури України.

За результатами опрацювання поданих матеріалів, Комісія прийняла рішення визнати Хмельницьку обласну організацію профспілки працівників культури України репрезентативною на територіальному рівні для участі у колективних переговорах з укладення територіальних угод та для делегування представників до органів соціального діалогу.

В урочистій обстановці, начальник Відділення Т.Бабич вручила голові Хмельницької обласної організації профспілки працівників культури України А. Луценку рішення та Свідоцтво про відповідність критеріям репрезентативності на територіальному рівні.