Відповідно до Закону України «Про соціальний діалог в Україні» від 23.12.2010 року № 2862-VI і Порядку оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб’єктів сторін профспілок та організацій роботодавців, затвердженого наказом НСПП від 21.07.2011 р. № 73, до відділення НСПП в Хмельницькій області (далі-Відділення) від Хмельницької обласної профспілкової організації працівників харчової і переробної промисловості надійшла заява та документи, які необхідні для здійснення оцінки відповідності критеріям репрезентативності.

В зв’язку з чим, 28 серпня 2017 року проведено засідання комісії відділення Національної служби посередництва і примирення в Хмельницькій області з оцінки відповідності критеріям репрезентативності (далі-Комісія). За результатами засідання Комісії, прийнято рішення про визнання Хмельницької обласної профспілкової організації працівників харчової і переробної промисловості репрезентативною на територіальному рівні для участі у колективних переговорах з укладення територіальних угод та для делегування представників до органів соціального діалогу.

Як результат, 28 серпня 2017 року у приміщенні Федерації профспілок Хмельницької області в урочистій обстановці, начальник Відділення
Т. Бабич вручила заступнику голови Хмельницької обласної профспілкової організації працівників харчової і переробної промисловості  Е. Кметь Свідоцтво № 021-17/22-Т про визнання такої профспілки репрезентативною.

1