Урочисті заходи з відзначення 100-річного ювілею Подільського державного аграрно-технічного університету відбулося 25 травня 2019 р. Цього року урочистості співпали з традиційною щорічною зустріччю випускників (остання субота травня).

0026

Із вітальним словом виступив ректор, доктор економічних наук, професор, заслужений працівник України, наголосивши на тому, що наш вищий навчальний заклад за період своєї 100-річної історії пройшов гідний шлях і зумів стати справжньою кузнею аграрних кадрів.

Нині в університеті сформовано висококваліфікований кадровий потенціал – досвідчені фахівці-ентузіасти своєї справи, які передають студентській молоді власні знання, енергію, розум, уміння, які люблять університет і пишаються ним.

 

Запрошені гості мали змогу відвідати музеї Університету та факультеті, ознайомитися з виставкою художньої та технічної творчості викладачів і студентів структурних підрозділів.

Хочеться відзначити, що процес підготовки до сьогоднішнього свята був тривалим і насиченим, багато вдалося зробити по максимуму наших можливостей, тому варто подякувати всім працівникам, студентському самоврядуванню та усім, хто долучився до організації ювілейного свята.

Зі словами вітання прийшли на свято гості, запрошені, випускники – М. Загородний, В. Колісніченко, В. Мельниченко, М. Сімашкевич В. Сукач, В. Кривак та інші. Університет отримав привітання від закордонних колег – Вєслав  Белявскі, Владімер Сади, Ядвіга Ласка (Республіка Польща), Фатен аль Наджар (Об’єднані Арабські Емірати).

0011

Із творчими номерами завітали до вишу гості з Республіки Польщі, ансамбль пісні і танцю «Долина Дунайці» (м. Новий Сонч), брати Євген та Вадим Гжегожевські, а також випускник агрономічного факультету – актор, музикант, співак Михайло Грицкан.

0120

На святі побували більшість ректорів закладів вищої освіти  України, які з радістю були запрошені до вітального слова.

0096

Участь у заході взяв участь голова Федерації профспілок області Геннадій Харьковський, який вручив почесні грамоти Федерації профспілок України Іванишину Володимиру Васильовичу, ректору університету, та Ліщук Світлані Георгіївні, голові профкому студентів та викладачів, голові Молодіжної ради Федерації профспілок області.

0098

Відзнаки також отримали Мельник Володимир Олександрович, ветеран профспілки АПК України, Яжук Ірина Семенівна, начальник відділу кадрів, Чернишева Віра Петрівна, керівник народного ансамблю танцю “Подільський колос” та Тиш Мирослав Антонович, кращий профспілковий лідер, профорганізатор.

0100

0101

Ювілейний концерт завершився, але святкування з нагоди сотої річниці з дня заснування та відкриття Подільського державного аграрно-технічного університету тривають.