25 квітня 2017 року Хмельницька дитяча музична школа №3 відсвяткувала свій 25-річний ювілей. Багато це чи мало для музичної школи – напевне зараз сказати важко. За час свого існування через заклад пройшло не одно покоління талановитої молоді. Дехто з вихованців школи згодом сам ставав викладачем та прививав дітям любов до прекрасного.

    Професійна спілка працівників культури Хмельницької області вітає викладачів та учнів з ювілеєм, і нехай викладацькому складу сторицею повертається добро, яке вони щодня дарують дітям, а у учнів ніколи не згасає енергія досягати бажаних результатів любіть свою справу, вболівайте за успіхи інших, шануйте все українське, плекаючи молоду когорту музикантів, вихованих на кращих взірцях класичної та сучасної музики.

Хай джерело людської вдячності за вашу кропітку працю ніколи не вичерпується, серце наповняється світлом, а здоров’я й сили дарує Всевишній. Хай і надалі у вашій школі панує атмосфера,    де затишно почувають себе і діти, і викладачі, а на мистецькому небосхилі спалахують юні зірки.

 

Привітати колектив школи завітали секретар Хмельницької міської ради – Кривак М. М., начальник Управління культури і туризму Хмельницької міської ради – Ромасюков А. Є., голова обласного організації професійної спілки працівників культури –  Луценко  М.О., помічник депутата Верховної Ради України  С.Лабазюка – Ковальчук С. А., керівники закладів культури міста, керівники навчальних закладів мікрорайону (НВО №28, ДНЗ №29 «Ранкова зірка» та ДНЗ №59 «Боровичок») та представник  «Приват Банк».

Хмельницька дитяча музична школа №3 створена шляхом реорганізації вечірньої школи загальної музичної освіти в дитячу музичну школу № 3 у червні 1991 року.

 Першим директором ДМШ №3 став Гаврецький Іван Григорович, який очолив педагогічний колектив, що на час відкриття складався із 14 викладачів та 145 учнів школи, які  мали змогу навчатися на фортепіанному  та народному відділах,  в класах скрипки і духових інструментах.

28 грудня 1995 року школа отримала нове приміщення в наймолодшому мікрорайоні міста «Озерна» по вул. Кармелюка 8/1, де стала єдиним початковим спеціалізованим мистецьким навчальним закладом та осередком культурно – мистецького життя мікрорайону.

З січня 1998 року і по теперішній час школу очолює Богуцький Володимир Олексійович.

У 2015 році закладу було надано приміщення за адресою: вул. П.Мирного, 18а (мікрорайон «Озерна»), це дало змогу учнівській молоді мікрорайону професійно займатися хореографією, декоративно-прикладним та образотворчим мистецтвом, на ранньому етапі свого розвитку виявляти творчі здібності в класі естетичного розвитку.

ДМШ№3  щиро відкриває свої двері молодим обдаруванням. В стінах школи,  поряд з високою професійністю, панує атмосфера закоханості в музику та взаємоповаги учнів і педагогів.

 За роки становлення школи контингент учнів зріс до 430 чоловік, а викладацький колектив до 40 працівників, створювались нові відділи та класи зміцнювалась матеріальна база закладу.

На даний час учнівська молодь  має можливість розвивати свої творчі здібності на відділах народних інструментів,  вокально-хоровому, фортепіанному, образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, в класах скрипки, духових інструментів, естетичного розвитку, хореографії.

В ДМШ№3 працюють 15 учнівських та 7 викладацьких  колективів великих та малих форм , які демонструють свою майстерність у мистецьких заходах школи та міста.

Найбільш обдаровані учні школи беруть участь у конкурсах різних рівнів, олімпіадах, фестивалях та виставках. 

За час існування школи  466 учнів отримали свідоцтво про  початкову спеціалізовану мистецьку освіту.

Педагогічний колектив школи тісно співпрацює з освітянськими закладами міста.

Школа пишається  випускниками, які  продовжили своє навчання у  вищих навчальних закладах, та пов’язали  свій життєвий шлях з культурою та мистецтвом, а саме: Терлецька  Олеся, Марчук Людмила, Лисиця Олександра, Кравчук Вікторія, Жуковська Юлія, Коваль Руслана, Мудрий Іван, Слободян Анна та багато інших.

Тож ще раз вітаємо музичну школу з ювілеєм і бажаємо творчих досягнень, натхнення, наполегливості, талановитих учнів, котрі прославлятимуть рідний заклад на теренах не лише області, а й України.

 

Голова Хмельницької ООППК

Лауреат обласної премії ім.Т.Г.Шевченка            М.Луценко

1