Протягом січня-березня 2018 року до місцевих бюджетів Хмельниччини спрямовано 1 мільярд 253,9 мільйона гривень податків та зборів. Виконання індикативних показників забезпечено на рівні 110,3 відсотка, додатково до завдання у розпорядження територіальних громад надійшло 116,7 мільйона гривень.

Темп росту надходжень до відповідного періоду 2017 року склав 123,6 відсотка, що у грошовому виразі становить 239,2 мільйона гривень.

Примітно, що зростання надходжень досягнуто з усіх бюджетоутворюючих податків. Зокрема, за результатами наповнення бюджетів громад 798,6 мільйона гривень отримано за рахунок сплати податку на доходи фізичних осіб, що у порівнянні з трьома місяцями минулого року більше на 31,5 відсотка, або на 191,5 мільйона гривень. Представники малого бізнесу забезпечили сплату єдиного податку в розмірі 214,2 мільйона гривень, що перевищує минулорічний результат на 28,2 відсотка, або на 47,1 мільйона гривень. Також місцеві бюджети краю отримали 149,1 мільйона гривень податку на майно, що у порівнянні з минулорічним показником більше на 7 відсотків, в абсолютній сумі це – плюс 9,7 мільйона гривень.

«Активна співпраця з територіальними громадами краю знаходить реальний результат у додаткових бюджетних надходженнях. З-поміж пріоритетних напрямків нашої спільної роботи – офіційне працевлаштування найманих працівників на територіях місцевих громад, декларування доходів громадян, отриманих у 2017 році  від оренди земельних ділянок та паїв, інших доходів, а також акцизний податок з реалізації підакцизних товарів. Таким чином додаткові кошти, які отримали територіальні громади, дозволять у фінансовому плані вирішувати чимало соціальних та інфраструктурних питань», – підкреслив начальник Головного управління ДФС у Хмельницькій області Сергій Ковальчук.