За результатами роботи у січні-лютому 2017 року платники податків Хмельниччини спрямували до місцевих бюджетів 693,2 мільйона гривень податків та зборів. Обсяги податкових надходжень відповідно до аналогічного періоду  2016 року  зросли на 155 відсотків, що в абсолютній величині становить 246,6 мільйона гривень.

Виконання індикативних показників забезпечено на рівні 131,4 відсотка, таким чином місцеві бюджети отримали додаткове фінансування у розмірі 165,6 мільйона гривень.

Традиційно основним фінансовим сегментом наповнення місцевих скарбниць Хмельниччини став податок на доходи фізичних осіб, якого надійшло 391,5 мільйона гривень. До топ-платежів наповнення бюджетів територіальних громад також увійшли податок на майно, який у підсумку склав 87,6 мільйона гривень, єдиний податок, – сумарна цифра якого склала 140 мільйонів гривень та акцизний податок з роздрібного продажу, який досяг позначки  у 43,1 мільйона гривень.

«Фінансова децентралізація плюс активні заходи фіскальної служби з детінізації економіки, зокрема, створення легального ринку зайнятості, виплати «білої» заробітної плати забезпечили додаткові бюджетні резерви для розвитку територіальних громад Хмельниччини. У цьому зв‘язку слід відмітити підвищення якості адміністрування податкових платежів, а також тренд діяльності легального бізнесу – прозоро і в повному об‘ємі сплачувати податки», – наголосив керівник Головного управління ДФС у Хмельницькій області Анатолій Марценюк.