26.04.2018 року відбулося чергове засідання президії Хмельницької обласної організації  Профспілки працівників освіти і науки,   на якій було розглянуто питання  здійснення громадського контролю за дотриманням законодавства про працю виборними органами Профспілки  Ярмолинецького району (інформувала – Калюзняк М.П., голова Ярмолинецького райкому Профспілки).

Начальник відділу організаційно-нормативного забезпечення управління освітньої діяльності та організаційного забезпечення Департаменту освіти Хмельницької ОДА Рябчук О.В. та головний бухгалтер обкому Профспілки Крук Т.П.  ознайомили присутніх про хід підготовки до проведення літнього оздоровлення членів Профспілки та їх дітей.

Президія 2

З нагоди Дня охорони праці перед учасниками президії виступив головний технічний інспектор праці ФП області Сковородніков О.В., який проінформував присутніх про заходи з охорони праці, що проводяться членськими організаціями області та ознайомив із змінами у законодавстві про охорону праці.

Президія 3

Також були розглянуті поточні питання діяльності Хмельницької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України.

Вів засідання президії голова обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України Анатолій Яримюк.