Проведено пленум обласної організації профспілки працівників освіти і науки України, на якому розглянуто питання щодо діяльності організаційних ланок обласної організації профспілки в умовах децентралізації.

З доповіддю виступив голова обкому профспілки А.Яримюк. В обговоренні взяли участь заступник начальника управління – начальник відділу загальної середньої та дошкільної освіти ОДА В.Блажієвська, Директор НКЦ “Побужжя”, головний технічний інспектор праці ФП області О.Сковородніков, голова Хмельницької районної організації профспілки І.Андрощук, голова Кам’янець-Подільської районної організації профспілки Д.Желізник. Учасники пленуму прийняли звернення до органів державної влади щодо підвищення ціни на газ і тарифів на житлово-комунальні послуги.

Також відбулося засідання президії обкому профспілки, на якому розглянуто питання про: інформаційне забезпечення та навчання профактиву в територіальних організаціях Білогірського району і м.Нетішина; стан ведення профспілкової документації в міських, районних профорганізація Славути, Шепетівки та Шепетівського району; хід підготовки до проведення літнього оздоровлення членів профспілки та їхніх дітей та ін. Вів засідання голова обкому профспілки А.Яримюк.

пленум і президія освіти (1)