26-28 вересня 2019 року  з  метою обміну досвідом та вивчення баз для оздоровлення працівників голови профкомів підприємств Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства на чолі з головою обласного галузевого комітету профспілки Віталієм Лісовим відвідали Львівське обласне управління лісового та мисливського господарства.Приймали гостей начальник Львівського ОУЛМГ Анатолій Дейнека, голова Львівської обласної організації профспілки працівників лісового господарства Василь Максимець, директор ДП «Львівський ЛСНЦ» Федір Пелиньо, директор Дрообицького лісгоспу В. Матяшовський, головний лісничий В. Кінаш, головний інженер М. Маковецький.

IMG-667eee7f7e53fedbb42594e9eb058a72-V

Голови профкомів прослухали курс лекцій на тему: «Актуальні питання профспілкової діяльності, організація громадського контролю та захисту профспілкових прав», «Про виклики і загрози профспілкового руху та завдання членських  організацій в сучасних умовах праці» та інш.

Одним з перших подоляни відвідали державне підприємство «Львівський лісовий селекційно-насіннєвий центр», який спеціалізується на переробці лісонасінної сировини та вирощуванні садивного матеріалу з використанням сучасних технологій в лісовому насінництві та лісорозсадницькій справі.
Присутні ознайомились з виробничими потужностями підприємства та процесом вирощування садивного матеріалу від насіння до готового сіянця для посадки. Під час екскурсії гості отримали вичерпні відповіді щодо особливостей одержання якісного насіння та вирощування сіянців з закритою кореневою системою.
Також відвідали ДП “Дрогобицький лісгосп”, де ознайомилися з виробничими потужностями підприємства, відвідали контори структурних підрозділів, рекреаційні об’єкти, об’єкти природно-заповідного фонду, зокрема «Стежку Івана Франка» в Нагуєвицькому лісництві та «Два джерела мінеральної води» в Східницькому лісництві.
Наприкінці візиту відвідали декілька санаторно-курортних закладів у Трускавці. Тут посланці Хмельниччини ознайомилися з умовами оздоровлення та домовилися про оздоровлення своїх працівників на різних базах.