28 березня відбувся Ш Пленум обкому профспілки працівників лісового господарства . На Пленумі було розглянуте питання «Про діяльність обласної організації профспілки працівників лісового господарства за період роботи з березня 2018 року по березень 2019 року»

З доповіддю на Пленумі виступив голова обкому профспілки Лісовий В.М. Голова обкому проінформував учасників Пленуму про результати роботи підприємств лісового господарства області за 2018 рік , про соціально-економічний стан працівників , про умови і охорону праці на підприємствах.

Пленум лісівників

Далі голова обкому детально висвітлив питання діяльності профспілки щодо захисту трудових прав та соціально-економічних інтересів членів профспілки.

Зокрема відзначалось, що за цей період профспілка знаходилась в стані постійної боротьби за збереження трудових колективів , недопущення передачі лісів  у концесію , відновлення бюджетного фінансування лісової галузі , відміни подвійного податку на лісові землі, зменшення відрахувань(дивідендів)з чистого прибутку держпідприємств галузі.

Все це дало можливість сприяти стабільності роботи підприємств, збільшення доходів членів профспілки, покращення їх побуту та забезпечення соціальних гарантій.

Виступаючи на Пленумі, голови профкомів зауважили, що профспілкові організації і в подальшому повинні вживати  вичерпних заходів в питаннях покращення соціального захисту членів профспілки підприємств, не допускати скорочення трудових колективів, вести боротьбу за їх збереження і лісової галузі в цілому.

На Пленумі також були розглянуті питання про фінансовий звіт виконання профспілкового бюджету обкому профспілки за 2018 рік, виконання кошторису обкому профспілки за 2018 рік і затвердження кошторису обкому профспілки на 2019 рік.

 

 

Голова обкому профспілки

працівників лісового господарства                Лісовий В.М.