Федерація профспілок Хмельницької області
15 березня 2023 року відбулось засідання президії та нарада голів обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України.
У нараді взяли участь Романюк Сергій Михайлович, заступник голови Профспілки працівників освіти і науки України, Басюк Дарія Іванівна, директор Департаменту освіти та науки Хмельницької обласної державної адміністрації, Олійник Валерій Цезарович, начальник управління Державної служби якості освіти у Хмельницькій області, Шоробура Інна Михайлівна, ректор Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, Ящук Інна Петрівна, член ревізійної комісії обласної організації Профспілки, державний секретар Міністерства внутрішніх справ України.
✔️Зі вступним словом виступив голова Хмельницького обласної організації Профспілки Анатолій Яримюк .
✔️Сергій Романюк ознайомив присутніх з інформацією щодо використання освітньої субвенції, особливостей роботи за сумісництвом, укладання строкових трудових договорів з педпрацівниками, які досягли пенсійного віку, фінансування медоглядів тощо.
✔️Дарія Басюк проінформувала учасників наради про підсумки роботи Департаменту освіти та науки Хмельницької обласної державної адміністрації у 2022 році.
✔️Валерій Олійник поділився інформацією про діяльність Державної служби якості освіти у Хмельницькій області та особливості моніторингу якості освіти в навчальних закладах області під час війни.
✔️Інна Шоробура розповіла про особливості діяльності гуманітарно-педагогічної академії під час воєнного стану, зокрема, про освітній, соціальний, волонтерський, творчий та спортивний напрямки.
✔️У форматі відеозв’язку виступила Інна Ящук, яка ознайомила присутніх з поточною діяльність Міністерства внутрішніх справ України та про створення безпекового середовища для учасників освітнього процесу.
✔️Також на нараді були розглянуті поточні питання діяльності Хмельницької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України.