Федерація профспілок Хмельницької області
  • ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ. У Хмельницькому та Вінницькому обласних державних архівах збереглися свідчення про створення освітянами перших професійних об”єднань. Так у березні 1917 року працівники проскурівських училищ – реального та християнського, а також чотирикласної жіночої гімназії організували спілку вчителів. Тоді ж об”єдналися й працівники чотирьох єврейських училищ. В архівних документах можна знайти згадки про перші студентські громадські організації які виникли у Кам”янець-Подільському університеті одразу після його заснування у 1918 році.
  • Хмельницька обласна організація Профспілки працівників державних установ України. Історія створення та діяльності профспілки працівників державних установ на Хмельниччині співпадає з періодами революційних подій на Поділлі у 1917 році та Громадянської війни 1918 – 1922 років. Саме в цей період зароджується профспілковий рух у новостворених органах державної влади та державних установах, які створювались владними структурами.
  • Хмельницька обласна організації профспілки працівників охорони здоров’я. Професійна спілка працівників галузей медицини Хмельниччини утворена 28 грудня 1948 року і охоплює сьогодні 97 відсотків працівників закладів охорони здоров’я, студентів та викладачів медичних навчальних закладів області.
  • Хмельницька обласна організація профспілки працівників лісового господарства України. До 1965 року групком профспілки робітників лісової, паперової і деревообробної промисловості знаходився на базі Шепетівського деревообробного комбінату Хмельницької області.