Федерація профспілок Хмельницької області

Шановні підприємці! Вітаю Вас із святом – Днем підприємця!

Уже традиційно у першу неділю вересня, згідно з Указом Президента України, у нашій державі відзначається професійне свято – День підприємця.

Підприємництво є головною рушійною силою економіки, відграє значну роль  у здійсненні економічних реформ, вирішенні соціально-економічних проблем в Україні. Від підприємців багато в чому залежить створення нових робочих місць, поповнення бюджетів і, відповідно, соціальна стабільність у суспільстві. Організації підприємців та роботодавців беруть активну участь у процесах державотворення та формування громадянського суспільства в незалежній Україні.

Сьогодні через розв’язану повномасштабну агресію рф проти України значно зростає роль підприємництва і приватної ініціативи у вирішенні соціально-економічних проблем та життєзабезпечення. Не зважаючи на війну, більшість з підприємців працюють, надаючи сотням тисяч працівників у нашій країні надію на подальше гідне життя. Щира вдячність вам за те, що в нелегкий для України час, ви берете активну участь у вирішенні економічних та соціальних проблем.

Профспілки України разом з підприємцями і роботодавцями є активними учасниками соціального діалогу, ми разом спрямовуємо наші зусилля на захист прав людей на працю, її безпеку та гідну оплату.

Ми переконані, що спільне об’єднання зусиль з метою створення умов для розвитку підприємництва, досягнення миру, сприятливого державного регулювання і підтримки бізнесу, а також притоку інвестицій в українську економіку призведе до її відродження та зростання добробуту українців у повоєнний період.

У переддень вашого свята прийміть найщиріші вітання та побажання успіхів у вашому бізнесі!

Зичимо вам та вашим родинам миру, міцного здоров’я, щедрої світлої долі, добробуту, злагоди, витримки, оптимізму і невичерпної наснаги у праці. Нехай кожна започаткована вами справа буде вдалою і успішною, постійно зростають обсяги вашого виробництва, реалізації товарів та послуг, збільшуються надходження та прибутки!

Бажаю вам успішної роботи та нових вагомих досягнень у вашій діяльності на благо України!

Щиро вітаю з Днем підприємця!

Джерело: https://www.fpsu.org.ua/259-slajder-izbrannykh-novostej/23059-4-veresnya-den-pidpriemtsya.html