Захід пройшов під керівництвом заступника Керівника Офісу Президента Віктора Микити. Також проєкт презентували заступник міністра економіки України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Олександр Циборт, Голова Державної податкової служби України Руслан Кравченко та Радник керівника Офісу Президента Юрій Каціон.
Нагадаємо, що Національна Платформа «Діалог влади та бізнесу» була створена у 2024 році за ініціативи Президента України Володимира Зеленського для оперативного вирішення проблемних питань підприємців у регіонах. Її головне завдання – підтримка бізнесу, покращення економічного та інвестиційного клімату, сприяння розвитку підприємництва та зростанню податкових надходжень до місцевих бюджетів. За пів року від її створення в Україні відбулося понад 500 засідань, до яких залучили 45 тисяч підприємців та 10 тисяч представників органів влади. Хмельниччина продовжує активно брати участь у цьому процесі, і на даний момент в області вже відбулося 18 зустрічей, на яких понад 1200 підприємців мали змогу висловити свої пропозиції та озвучити актуальні проблеми безпосередньо представникам влади.
“Завдяки цьому ресурсу взаємодія влади і бізнесу покращиться, і ми зможемо впроваджувати нові ідеї, нові різноманітні процедури для того, щоб бізнес почувався більш захищено і працював ефективно. Адже дієвий діалог між владою та бізнесом є ключовим фактором для стабільності економіки, особливо в умовах воєнного стану,” – зазначив начальник ОВА Сергій Тюрін.