Федерація профспілок Хмельницької області
ПРОФБУД НА РІВНЕНЩИНІ. ПЛЕНУМ ПРО РОЛЬ ПРОФСПІЛОК У ВІДБУДОВІ
Питання відновлення України після вторгнення рф до України за участі профспілок стало одним із ключових під час проведення виїзного Пленуму Профспілки будівельників України на Рівненщині з 22 по 25 травня.
30 представників членських організацій ПРОФБУД взяли участь у семінарі з питань розвитку цементної галузі та основних викликів, які існують в цементній галузі європейського континенту на базі підприємства «Волинь-Цемент» філія ПРАТ «Дікергофф Цемент Україна», а також здійснили візит до ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту» з метою ознайомлення з навчальною і практичною базою училища, під час якого відзначили високий рівень використання сучасних технологій і наполегливість керівництва та колективу професійного училища в оновленні матеріально-технічної бази.
Для профспілковців було проведено тренінги з питань ментального здоров’я у трудовому колективі, адже в умовах воєнного стану важливим аспектом є психосоціальна підтримка на робочому місці та з основ мінної безпеки, з метою підвищення обізнаності щодо мінної небезпеки та ризиків, пов’язаних з вибухонебезпечними предметами.
Під час V Пленуму Профспілки – Василь Андреєв, Голова Профспілки будівельників України, у своєму виступі зазначив: «Важко знайти слова, щоб описати всі виклики, які ставить війна для народу України, працівників і профспілок. ПРОФБУД продовжує робити все можливе для об’єднання та підтримки будівельників та їхніх сімей, а також для відбудови України».
Профспілковцями було розглянуто питання ролі профспілкових організацій у відбудові в рамках Звіту про Міжнародну конференцію «Ukraine Reconstruction Conference 2024», а також результати роботи та завдання з розвитку в майбутньому Хабів ПРОФБУД з неформальної професійної освіти в будівництві.
Відбудова, яка триває сьогодні попри війну, поставила перед нами чимало викликів, які потрібно вирішити саме зараз. Серед найгостріших питань це – збереження будівельних кадрів та підготовка нових, оплата праці будівельників, безпечна праця на будівельних майданчиках, вплив небезпечних речовин, загроза життя та ін.
ПРОФБУД – СИЛА В ЄДНОСТІ!
 
https://www.facebook.com/PROFBUDunion