Федерація профспілок Хмельницької області
05.04.2023 року управлінням Державної служби якості освіти у Хмельницькій області проведено панельну дискусію на тему: «Внутрішні та зовнішні фактори забезпечення якості освіти».
✅Під час заходу відбулось обговорення питань:
– як саме інституційний аудит сприяє сталому розвитку закладів освіти;
– розбудова внутрішньої системи забезпечення якості освіти крізь призму самооцінювання;
– сприяння зацікавленості громад до належної якості освіти.
Учасниками заходу були представники управління Державної служби якості освіти України, Департаменту освіти та науки, керівники органів місцевого самоврядування та закладів освіти, освітні експерти з питань проведення інституційного аудиту.
Усі присутні ознайомились з можливостями інформаційно-аналітичної системи EvaluEd для проведення зовнішнього оцінювання та самооцінювання освітніх і управлінських процесів.
✅У своєму виступі директор Департаменту освіти та науки Дарія Басюк відмітила значення Державної служби якості освіти у стратегії розвитку освітнього середовища Хмельницької області. Така співпраця допомагає забезпечити ефективність та якість освіти, дозволяє педагогічним працівникам отримувати необхідну підтримку та допомогу в розвитку своїх професійних навичок. Відповідно забезпечується об’єктивне оцінювання результатів навчання та розвитку здобувачів освіти, що є ключовим для їх подальшої успішності у житті.