Федерація профспілок Хмельницької області
Відбулося засідання територіальної тристоронньої соціально-економічної ради
Сьогодні під керівництвом першого заступника начальника ОВА Cергій Тюрін – офіційна сторінка відбулося чергове засідання територіальної тристоронньої соціально-економічної ради. В нараді взяли участь голова Федерації профспілок області Олег Сковородніков, голова Об’єднання організацій роботодавців області Іван Дунець, представники сторін соціального діалогу.
Розпочалося засідання звітом Сергія Тюріна про виконання у 2023 році Територіальної угоди між Хмельницькою обласною державною адміністрацією, Федерацією профспілок Хмельницької області та Об’єднанням організацій роботодавців Хмельницької області.
Як доповів посадовець, економіка Хмельниччини адаптувалась до воєнного стану. Промисловість поступово стабілізується, індекс 2023 року – 112%, обсяг реалізації промислової продукції перевищив 100 млрд грн, що майже на чверть більше у порівнянні з попереднім роком.
Реалізовано значні інвестиційні проекти: завод BAYTON, друга лінія заводу “КВС-Україна”, 2 індустріальних парки, елеватор “Епіцентр Агро” та комплекс “Аграрний край”.
Розповів Сергій Тюрін і про різні державні та місцеві програми підтримки. Зокрема, в рамках урядової програми “Доступні кредити 5-7-9%” протягом минулого року підприємці області отримали більше 1000 пільгових кредитів на суму 3,6 млрд гривень.
В продовження засідання, голова Федерації профспілок області Олег Сковородніков доповів про діяльність профспілкових організацій області в умовах воєнного стану та про адаптацію законодавства про працю до сучасного ринку праці з метою побудови взаємовигідних трудових відносин.
В свою чергу, директор Хмельницького обласного центру зайнятості Сергій Черешня розповів про програми підтримки та стимулювання розвитку бізнесу Хмельниччини.
Підсумовуючи засідання перший заступник начальника ОВА Сергій Тюрін зазначив, що основними пріоритетами роботи ОВА були і залишаються залучення інвестицій, нарощення обсягів промислового виробництва, збереження та створення нових робочих місць, сприяння зайнятості населення, активізація підприємницької діяльності.
“Спільно працюємо далі у напрямку формування потужного економічного тилу та докладаємо максимум зусиль для нашої перемоги”, – наголосив посадовець.