Федерація профспілок Хмельницької області
Відбувся черговий Пленум Хмельницького обласного комітету профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості та побутового обслуговування населення. Участь у пленарному засіданні прийняв голова Федерації профспілок Хмельницької області Олег Сковородніков.
​Основним питанням порядку денного було зміцнення потенціалу та посилення організацій профспілки в умовах воєнного стану.
​Усі учасники прийняли активну участь в обговоренні. Голови профспілкових комітет підприємств, які належать до критичної інфраструктури розповіли про ситуацію та в яких умовах працюють, як профспілковий комітет допомагає вирішувати соціально-економічні питання та здійснює контроль за виконанням роботодавцем гарантій, закладених в колективному договорі. За результатами обговорення прийнято відповідну постанову Пленуму.
​Більшість профспілкових організацій надають допомогу ЗСУ, своїм мобілізованим працівникам, спорідненим підприємств, які постраждали внаслідок бойових дій, завжди приймають участь у зборі коштів, які ініціює обком та центральний комітет профспілки.
​Голова федерації профспілок Олег Сковородніков вручив голові обласного комітету профспілки Миколі Шафінському подяку від Благодійної організації «Захисти Хмельниччину» за активну участь у наданні благодійної допомоги ЗСУ та постраждалим внаслідок воєнної агресії.