Федерація профспілок Хмельницької області

Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий , адже саме з нього щороку в школах і вишах розпочнеться новий навчальний рік.

Федерація профспілок України вітає викладачів та вчителів, студентів та учнів, батьків з цим всенародним святом, що об’єднує усі покоління. В Україні традиціями цього свята стали квіти для педагогів, пишні банти першокласників, гучний звук першого шкільного дзвоника й, звісно ж, найперший урок у навчальному році – «Урок Миру».
Зазвичай День знань школярі разом зі своїми батьками та вчителями зустрічають на святковій лінійці, проте, цього року через російську агресію учні залишаться без традиційного свята, а багато з них навіть можуть провести свій перший навчальний день у підвалах чи бомбосховищах. Але, не зважаючи на це, ми усі разом наближаємо нашу Перемогу над ворогом, яка також кується у тилу, на трудовому фронті, де працівники застосовують знання, здобуті ними за період навчання.
Отже, навчання – це цікавий і водночас нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя молодого покоління. І цього дня бажаємо всім на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети.
Нехай ваші здібності, наполегливість у навчанні стануть запорукою ваших успіхів у дорослому житті.
Усім, хто навчає та навчається, від щирого серця бажаємо успіхів, здоров’я і благополуччя!
Миру і процвітання у вільній Україні!