Федерація профспілок Хмельницької області
11 березня 2024 року, розпочався семінар – навчання з питань охорони праці для представників з охорони праці Профспілки працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів України та інших членських організацій ФПУ, який триватиме до 22 березня 2024 року.
З вітальним словом до слухачів звернулась Алла Горбатюк, заступник Голови Державної служби України з питань праці, яка відмітила пріоритетний принцип державної політики – збереження життя та здоров’я працівників на роботі, важливість постійного навчання з питань охорони праці та запевнила присутніх у співпраці й підтримці з боку Служби.
Голова Профспілки будівельників України Василь Андреєв також привітав слухачів та висловив сподівання, що навчання буде ефективним, цікавим, а набуті знання будуть використані представниками профспілок задля забезпечення захисту гарантій та прав членів профспілок. Голова ФПУ – Григорій Осовий передав свої вітання присутнім та побажав плідної роботи.
Слід відмітити, що проведення Федерацією профспілок України навчання 50 представників з питань охорони праці стало можливим завдяки зусиллям та фінансовій підтримці саме Профспілки працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів України.
Джерело: fpsu.org.ua