Федерація профспілок Хмельницької області
Федерація профспілок Хмельницької області та її членські організації продовжують роботу по підтримці обороноздатності країни, членів профспілок, їхніх сімей, які зазнали втрат або опинились в скрутному становищі через агресію росії та проводить активну роботу по розміщенню, харчуванню та покращенню умов перебування внутрішньо переміщених осіб, в тому числі в профспілковому закладі – гуртожитку підприємства «Навчально-культурний центр «Побужжя» ФП області», який надав прихисток біля 14 тис. ліжко-ночей всім тим, хто потребував та зараз має таку потребу.
За рік з початку широкомасштабного вторгнення сума коштів фінансової допомоги, наданої профспілковими організаціями області у вигляді матеріальних допомог, перерахування благодійним фондам та волонтерським організаціям на закупівлю продуктів харчування, амуніції, дронів перевищила 16 млн. гривень.
Більше 8 млн. гривень з цих коштів спрямовано на потреби ЗСУ.
Другий автомобіль під назвою «Шалена жаба» від штабу з гуманітарної допомоги Профспілки будівельників України ПРОФБУД, до збору коштів якого приєднались члени профспілок з Хмельниччини було передано підрозділу Морської піхоти України.
Члени Хмельницької обласної організації профспілки працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення, яка виступила ініціатором, приєднались до збору коштів на закупівлю дронів для одного з підрозділів ЗСУ. «Пташки» передані та успішно працюють на захисті наших воїнів.
Україна Переможе! Слава Україні!