Федерація профспілок Хмельницької області

З перших днів повномасштабного вторгнення членські організації Федерації профспілок Хмельницької області активно включились в роботу по підвищенню обороноздатності країни, підтримку гуманітарного фронту, допомогу кожному із вимушених переселенців, які зупинялись транзитом або на тривалий період в гуртожитку Навчально-культурного центру «Побужжя».
Величезна подяка за це кожному члену профспілки, організації які зробили свій внесок в майбутню перемогу.
Звісно неможливо оцінити весь внесок і кожного: профспілковими організаціями області переказано для потреб ЗСУ та територіальної оборони понад 5 млн.грн. профспілкових коштів. Надавались і надаються профспілкові виплати, цільові благодійні допомоги постраждалим внаслідок збройної агресії росії, працівникам, призваним на військову службу, та в лави територіальної оборони, пораненим бійцям, вимушеним переселенцям, які втратили житло, майно та роботу з населених пунктів, в яких ведуться активні бойові дії. Надаються матеріальні допомоги на поховання сім’ям загиблих у війні з росією.

Профспілковці області долучились до приготування продуктів харчування, консервації, плетіння сіток, здавали кров та забезпечують амуніцією бійців ЗСУ, територіальної оборони, прийому внутрішньо переміщених осіб.
Заклади освіти, культури, територіальні центри, центри реабілітації дітей, інтернати стали центрами по прийому вимушених переселенців з областей де тривають активні військові дії, працюють цілодобово, організовано чергування соціальних працівників та волонтерів.

В гуртожитку «Навчально-культурного центру «Побужжя» ФП області» розміщуються внутрішньо переміщені особи з різних куточків України, де ведуться бойові дії, або їх місця проживання знаходяться на окупованих територіях. За весь період з початку широкомасштабного вторгнення до сьогодні в гуртожитку знайшли прихисток та для потреб переселенців надано більше 8 тисяч ліжко-місць під проживання, третя частина з них проживали безкоштовно за допомогою Гуманітарного штабу ФПУ, ФП області, обласних членських профспілкових організацій.
Для всіх переселенців гуртожитку силами профспілок при підтримці волонтерських організацій було організоване безкоштовне 3-разове харчування. Облаштовано укриття та були розгорнуті ще додаткові 60 ліжко-місць для тимчасового розміщення переселенців щоденно.