Федерація профспілок Хмельницької області
06 квітня 2023 року голова Федерації профспілок Хмельницької області Олег Сковородніков взяв участь в засіданні круглого столу Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів відбулося на тему: «Перспективи та напрями реформування Державної служби з питань праці».
У заході прийняли участь народні депутати України, керівництво Комітету Верховної Ради України, Міністерства економіки України, Державної служби з питань праці, Федерації профспілок України, об’єднання роботодавців, Секретаріату НТСЕР, представники центральних органів виконавчої влади, наукових установ та громадських організацій.
Учасники обговорили та надали пропозиції щодо проблемних питань в трудових відносинах, насамперед щодо завдань та функцій, подальшого бачення роботи та реформування Держпраці. Надані пропозиції, при можливості, будуть враховані під час підготовки проектів відповідних нормативно-правових актів. Також, Комітетом заплановано провести робочу нараду з певних питань щодо працевлаштування осіб з інвалідністю.