Федерація профспілок Хмельницької області
В Федерації профспілок Хмельницької області відбулась семінар – нарада з керівниками та спеціалістами членських і підвідомчих організацій Федерації профспілок області, в якій взяли участь начальник головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області Олександр Крупа та його заступник Юлія Ковальчук.

Темою зустрічі було використання інноваційних технологій в практичній реалізації пенсійного законодавства та нових функцій Пенсійного фонду України.
Під час виступу Олександр Крупа зазначив, що в сучасних реаліях життя все активніше громадянами поважного віку використовуються новітні інформаційні технології, які впроваджує Пенсійний фонд України, головне завдання якого є покращення обслуговування його відвідувачів, мінімізація витрат часу та максимальне спрощення процедур одержання послуг, і як складова цього напряму – можливість дистанційного їх отримання за допомогою сучасних електронних сервісів.

Юлія Ковальчук презентувала та зосередила увагу присутніх на: електронних сервісах Пенсійного фонду України, змінах механізму оформлення та отримання житлових субсидій та пільг з 1 грудня 2022 року, змінах та новаціях у пенсійному забезпеченні громадян з 2023 року.
Важливо: з 1 січня 2023 року набула чинності оновлена редакція Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування», відповідно до якої уповноваженим органом управління в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та від нещасного випадку на виробництві визначено Пенсійний фонд України.
Таким чином, з 1 січня 2023 року страхові виплати у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та від нещасного випадку на виробництві здійснює Пенсійний фонд України.