![💬](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6e/1/16/1f4ac.png)
“Чому це добре? Раніше деякі працівники лісгоспів не отримувати ніяких надбавок в той час, коли інші працівники на аналогічних посадах отримували за колективним договором у рази вищі зарплати. Майже півроку ми працювали над новим договором, затверджували його з усіма зацікавленими сторонами. Тож сьогодні ми підписали документ, який задовольняє всі сторони”, – сказав Директор департаменту з персоналу ДП “Ліси України” Костянтин Войцеховський.