Федерація профспілок Хмельницької області
“Ліси України” – це перше державне підприємство, яке запровадило єдиний колективний договір на всю країну.
Тепер компанія працює за єдиними стандартами. Якщо до реформи галузі було 146 колективних договорів з кожним окремим підприємством, то зараз буде один документ, який регулює соціально-трудові відносини в компанії.
💬“Чому це добре? Раніше деякі працівники лісгоспів не отримувати ніяких надбавок в той час, коли інші працівники на аналогічних посадах отримували за колективним договором у рази вищі зарплати. Майже півроку ми працювали над новим договором, затверджували його з усіма зацікавленими сторонами. Тож сьогодні ми підписали документ, який задовольняє всі сторони”, – сказав Директор департаменту з персоналу ДП “Ліси України” Костянтин Войцеховський.
Окрему увагу в колективному договорі приділили лісівникам, які зараз захищають Україну на передовій.
💬“Всі демобілізовані працівники 100% будуть працевлаштовані. Також після демобілізації наші захисники будуть отримувати +20% до основної зарплати, адже це люди, які захищали Україну від ворога. Без них не було б нашої країни”, – наголосив т. в. о. генерального директора ДП “Ліси України” Юрій Болоховець.
Раз на рік таким працівникам передбачена премія у розмірі 15 тисяч грн.
У разі загибелі воїна-лісівника компанія сплачуватиме допомогу його родині.
Також “Ліси України” будуть оплачувати навчання дітей загиблих на фронті лісівників та виплачувати їм щомісячну фіксовану заробітну плату.
Крім того, відтепер додається доплата 20% (згідно з положенням) до зарплати майстрам лісу, які використовують власний транспорт.
🌲З повним текстом договору можна буде ознайомитися на сайті ДП “Ліси України”. Договір буде опубліковано протягом 10 календарних днів після реєстрації. Також більш детальну інформацію можна дізнатися у керівників офісів та філій підприємства.