Федерація профспілок Хмельницької області
ПРОФСПІЛКИ НАПРАЦЬОВУЮТЬ ЗАКОНОДАВЧІ ПРОПОЗИЦІЇ, СПРЯМОВАНІ НА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПОВНОГО ВІДШКОДУВАННЯ ПОТЕРПІЛИМ ВІД НЕЩАСНОГО ВИПАДКУ НА ВИРОБНИЦТВІ.
✅ На початку лютого 2024 року у Києві у Будинку профспілок відбулось засідання робочої групи ФПУ, створеної відповідно до рішення Ради ФПУ, з напрацювання законодавчих пропозицій щодо забезпечення у повному обсязі прав потерпілих на виробництві на відшкодування отриманої ними шкоди, до якої включено Олега Сковороднікова, голову Федерації профспілок Хмельницької області.
З набранням чинності з 1 січня 2023 року Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування», в редакції Закону від 21.09.2022 року №2620-IX, значно погіршено соціальний захист осіб, які потерпіли внаслідок нещасного випадку на виробництві чи профзахворювання.
📍Якщо до цього зазначеним особам надавалися соціальні послуги у повному обсязі за рахунок коштів соціального страхування, то після 1 січня 2023 року ці послуги потерпілі на виробництві не отримують в повному обсязі.