Федерація профспілок Хмельницької області
У рамках угоди про співпрацю між відділенням НСПП в Хмельницькій області та Федерацією профспілок Хмельницької області відбулась робоча зустріч начальника відділення Сніжани Паюк із головою Федерації профспілок Хмельницької області Олегом Сковородніковим.
Під час зустрічі обговорено стан соціально-трудових відносин на підприємствах в установах та організаціях Хмельницької в умовах воєнного стану. Також, підсумовано результати співпраці Відділення з Федерацією профспілок у 2022 році та окреслено подальші спільні заходи, спрямовані на налагодження соціального діалогу на підприємствах, в установах та організаціях Хмельницької області.
Сніжана Паюк поінформувала про результати роботи щодо проходження процедури оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності на територіальному рівні членських організацій Федерації профспілок Хмельницької області.
Також під час зустрічі з керівниками членських організацій галузевих профспілок розглянуто новації нового Закону України «Про колективні угоди і договори, який перебуває на підписі Президента України, та над яким тривалий час працювали сторони соціального діалогу.
Обговорено стан конфліктогенної ситуації в трудових колективах за 2022 рік та вирішення 26 колективних трудових спорів, які зареєстровані в області в минулому році.
За результатами зустрічі досягнуто домовленості щодо проведення круглого столу з соціальними партнерами.