Федерація профспілок Хмельницької області
Сьогодні 29 травня вже другий рік поспіль в Будинку Профспілок відбулася зустріч зі студентами першого курсу, спеціальності 232 “Соціальне забезпечення” (викладачі Надія Чудик-Білоусова та Людмила Тараненко) Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова з головою Федерації профспілок області Олегом Сковородніковим, на якій студенти дізнались про історію виникнення профспілкового руху, розглянули статистику та аналітику профспілкових організацій, ознайомились з основними напрямками роботи Федерації профспілок Хмельницької області та практичними кейсами по захисту порушених прав працівників, членів профспілки, прикладів розслідувань нещасних випадків на виробництві та законодавчими ініціативами профспілок області у сфері соціального захисту.
Окрім того, студентам випала нагода бути присутніми на вебінарі на тему: “Діяльність та роль технічної інспекції праці профспілок. Проблемні питання , загрози та перспективи співпраці “, за участі керівництва та департаментів Федерації профспілок України, технічних інспекторів праці, керівників та представників профспілок з питань охорони праці територіальних профоб’єднань.
Завдяки цьому, студенти побачили як організовується та проходить захід, як відбувається комунікація та обмін досвідом роботи між колегами з різних областей щодо проблемних питань та шляхів їх вирішення в галузі безпеки праці та здоровʼя працівників.
Отже, ця зустріч була досить інформативною та цікавою для всіх присутніх, кожен дізнався для себе щось нове та корисне щодо своєї можливо майбутньої професії.