Федерація профспілок Хмельницької області
У Кам’янець-Подільського акціонерному товаристві «ГІПСОВИК» на запрошення голови правління Володимира Постового відбулась робоча зустріч за участі Кам’янець-Подільського міського голови Михайла Посітка з представниками Профспілки працівників будівництва та промисловості будівельних матеріалів України.
Під час зустрічі заступник голови ФПУ, голова Всеукраїнської Профспілки будівельників Василь Андреєв, голова Федерації профспілок Хмельницької області та обласної організації профспілки Олег Сковородніков, голови первинних профспілкових організацій АТ «Подільський цемент» Сергій Байрак та АТ «ГІПСОВИК» Володимир Галицький спільно з адміністрацією підприємства розглянули звернення трудового колективу АТ «ГІПСОВИК» до Президента України та Профспілок щодо неправомірного втручання в роботу підприємства, захисту працівників – членів профспілки в зв’язку із реальною загрозою зупинки роботи підприємства.
В свою чергу Василь Андреєв проінформував, що за період з травня місяця поточного року Всеукраїнською профспілкою будівельників були направлені відповідні звернення до Кабінету Міністрів України, Першому Віце-прем’єр міністру – Міністру економіки України Юлії Свириденко та станом на сьогодні отримано 8 відповідей від Центральних органів виконавчої влади, Генеральної прокуратури України щодо порушених питань.
Учасники наради також обговорили механізми захисту виробництва та трудового колективу від спроб неправомірних зупинок та рейдерства.
Профком і адміністрація підприємства запевнили про єдність в діях та заходах, а також щодо продовження спільних зусиль над збільшенням оплати праці та покращення умов праці, укладання нового колективного договору для підвищення соціально-економічних стандартів для майже 200 працівників виробничого підприємства.
Довідково: Кам’янець-Подільське акціонерне товариство «ГІПСОВИК» лідером виробництва гіпсових в’яжучих матеріалів та одним із основних бюджетоутворюючих підприємств Хмельницької області. Підприємство має великий асортимент продукції, який впевнено займає одні з провідних позицій на ринку будівельних матеріалів на території України та за її межами, завдяки якісним показникам товару та конкурентним цінам, забезпечує робочими місцями та заробітною платою біля 200 працівників щорічно.
Від початку Антитерористичної операції (2014 рік) і по даний час підприємство вносить свій вклад на допомогу ЗСУ. Участь в підвищенні обороноздатності країни була відмічена нагородами ЗСУ та Міноборони України.