У рамках співпраці зі сторонами соціального діалогу керівником відділення НСПП Сніжаною Паюк проведено робочу зустріч із головою Федерації профспілок Хмельницької області Олегом Сковородніковим.
![📊](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/taa/1/16/1f4ca.png)
Під час зустрічі обговорено стан соціально-трудових відносин на підприємствах, в установах та організаціях області, рівень заборгованості із виплати заробітної плати на території області та роботу тристоронньої соціально-економічної ради.
![📌](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/1/16/1f4cc.png)
Сніжана Паюк поінформувала про результати роботи відділення НСПП у 2023 році, а також повідомила про проведену роботу з початку 2024 року, яка здійснювалася фахівцями відділення НСПП з метою запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів) на території Хмельницької області.
![📍](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t2d/1/16/1f4cd.png)
У свою чергу Олег Сковородніков повідомив про результати роботи ФПО, спрямованої на захист прав та інтересів найманих працівників Хмельниччини та підкреслив важливість співпраці з метою збереження соціальної стабільності в регіоні.
![🤝](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t64/1/16/1f91d.png)
На завершення зустрічі було досягнуто домовленості щодо подальшої співпраці, в тому числі, проведення спільних заходів з метою сприяння розвитку соціального діалогу на території області.