Федерація профспілок Хмельницької області
4 жовтня 2023 р. в рамках Дня Федерації профспілок Хмельницької області в Городоцькій міській територіальній громаді відбулася зустріч керівників членських та підвідомчих організацій ФП області, керівників трудових колективів, профспілкового активу громади з міським головою Неонілою Андрійчук.
🙏Учасники вшанували пам’ять загиблих у війні з росією хвилиною мовчання.
✅З роботою громади в умовах воєнного стану ознайомила присутніх міський голова Неоніла Андрійчук, яка наголосила на важливості співпраці з профспілковими організаціями.
✅У своєму виступі, голова Федерації профспілок Хмельницької області Олег Сковородніков акцентував увагу на захисті трудових прав працівників в умовах реформування законодавства України про працю.
В ході обміну думками, учасники зібрання були одностайні в посиленні ролі профспілок, як представників трудових колективів разом з громадами у зростанні добробуту людей праці, створення безпечних умов їх роботи, професійного зростання через укладання колективних договорів.
Під час зустрічі було відзначено кращих профспілкових працівників та активістів.
🤝Сторони підписали угоду про співпрацю між Федерацією профспілок Хмельницької області та Городоцькою міською територіальною громадою, як чинний акт соціального партнерства.
На завершення спілчани подякували представникам громади за соціальний діалог та ознайомились з роботою об’єктів соціально-культурної сфери міста.